Çarşamba Güncel

Terme Belediyesi her yerde

Terme Belediyesi her yerde

 

Terme Belediyesi “Belediye Her Yerde” sloganıyla ilçe genelinde dokunmadık yer bırakmıyor. Belediye ekipleri estetik dokunuşlarla ilçeye değer katmaya devam ediyor.

Terme Belediyesi insan odaklı hizmet anlayışı ile faaliyetlerine devam ediyor. Belediye, kentin sadece alt ve üst yapı sorunlarına çözüm üretmekle kalmıyor, ilçenin estetik görünüm kazanması için çalışmalarını sürdürüyor.

CAMİ, OKUL VE SAĞLIK KURUMLARI
Terme Belediye Başkanı Şenol Kul, belediye olarak okul, sağlık kurumları ve camilerde yapılan düzenleme çalışmalarının yanı sıra kamu kurumlarında da temizlik ve çevre düzeni çalışmalarına da önem verdiklerini vurguladı. Terme’nin daha düzenli ve temiz bir ilçe olması amacıyla, ilçenin estetiğini ve sağlığını ilgilendiren temizlik ile ilgili çalışmaların aralıksız sürdürüldüğünü aktaran Başkan Kul, toplu kullanım alanlarının temizlenmesi hususunda ellerinden gelen gayreti sarf ettiklerini kaydetti.

GENİŞ HİZMET YELPAZESİ
Gerçekleştirilen çalışmalar hakkında bilgiler veren Terme Belediye Başkanı Şenol Kul, “Belediye olarak büyük projelerin yanın da, istek ve talepler doğrultusun da çözümler üretiyoruz. İlçemiz de ihtiyaç duyulan cami ve eğitim yuvalarının yanı sıra kamu binalarında da temizlik ve çevre düzeni çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Geniş bir hizmet yelpazesinde yatırımlarımızı gerçekleştiriyor ve alın teri döküyoruz” dedi.

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ