Çarşamba Güncel

DOĞAN’DAN 3 ARALIK DÜNYA ENGELLİLER GÜNÜ MESAJI.

DOĞAN’DAN 3 ARALIK DÜNYA ENGELLİLER GÜNÜ MESAJI.

Ak Parti Çarşamba eski İlçe Başkanı ve Çarşamba Belediye Başkan Aday Adayı Halit Doğan, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.
Çarşamba Belediye Başkan Aday Adayı Halit Doğan 3 Aralık’ın insani duyguların en yoğun yaşandığı günlerden biri olduğuna dikkat çekerek mesajında şu ifadelere yer verdi: ” Aslında bugün bir kutlama değil, farkındalık günüdür ve engellilerimiz aklımıza sadece 3 Aralık’ta gelmiyor. Engelli vatandaşlarımızın sorunları, yalnızca kendilerinin değil; ailelerinin, çevrenin, toplumun, yerel yönetimlerin kısacası tüm insanların ortak sorunudur. Bu nedenle engelli vatandaşlarımızın sadece bu özel günde değil her zaman yanlarında olduğumuzun vicdani rahatlığı ve huzuru içerisindeyiz. Engelli kardeşlerimize sahip çıkmayı bir insanlık görevi olarak görüyor ve onların her türlü sıkıntılarına çare olmaya çalışıyoruz. Engelli insanların sağlıklarına kavuşmaları, eğitilmeleri, iş hayatı ve sosyal yaşama katılımlarını sağlamak, hak ettikleri sevgi ve saygıyı göstermek kamu kurumları, yerel idare ve sivil toplum olarak hepimizin sorumluluğudur.

Bu düşüncelerle; 3 Aralık Dünya Engelliler Gününü kutluyor, ‘Engelsiz bir Türkiye’ hedefine ulaşmak ümidiyle bütün engelli vatandaşlarımıza sağlıklı ve mutlu bir yaşam diliyorum.

HABER:EMİN İNAN

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ