Çarşamba Güncel

İL BİRİNCİSİ CEYHUN KAYA OLDU.

İL BİRİNCİSİ CEYHUN KAYA OLDU.

2018-2019 Öğretim yılında spor etkinlikleri kapsamında Samsun Okullar arası KICK BOKS şampiyonu İl birincisi Çarşamba Mustafa Kemal Ortaokulu 7/ C sınıfından Ceyhun Kaya oldu.

2018-2019 Öğretim yılında spor etkinlikleri kapsamında Samsun Okullar arası yapılan KICK BOKS etkinliğe katılan ve İl birincisi olan Ceyhun Kaya madalyasını alarak okuluna şampiyonluğu getiren isim oldu.

Samsun Okullar arası KICK BOKS spor etkinliğinde İl şampiyonu olan Ceyhun Kaya’yı tebrik eden Mustafa Kemal Orta Okulu Müdürü Adem Zorlu şu ifadelere ye verdi. Zorlu’ ’Okulumuz ’da eğitim gören öğrencimiz ilk önce Çarşamba İlçemizde yapılan okullar arasında yapılan müsabakalarda üstün performans göstererek İlçe birinciliğini kazandı. Daha sonra Perşembe günü Samsun’da yapılan ve tüm İlçelerin katıldığı müsabakada üstün gayret ve azim göstererek Samsun İl birincisi olmuştur. Öğrencimiz Türkiye 1.’lik maçları için Nisan ayı içerisinde yapılacak olan müsabakalara katılmaya hak kazanmıştır. Bu nedenle Samsun İl birincisi olan öğrencimiz Ceyhun Kaya’yı ve onu yetiştiren tüm öğretmenlerimize teşekkür ederim .’’Dedi.

HABER:EMİN İNAN

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ