Çarşamba Güncel

MUHTARLARDAN KAYMAKAM YILDIRIMA ZİYARET

MUHTARLARDAN KAYMAKAM YILDIRIMA ZİYARET

Çarşamba İlçe Kaymakamlığı görevine atanan ve geçtiğimiz günlerde göreve başlayan Çarşamba İlçe Kaymakamı Doç. Dr. Şükrü Yıldırım’a ‘hayırlı olsun’ ziyaretleri başladı. Kaymakam Yıldırım’a Çarşamba Muhtarlar Derneği Başkanı Veysel Oduncu ve yönetim kurulu üyeleri ziyarette bulundular.

Çarşamba Muhtarlar Derneği Başkanı Veysel Oduncu ve yönetim kurulu üyelerinin yanı sıra , Durakbaşı Mahallesi Muhtarı Fatih Yavuz, Kürtün Mahallesi Muhtarı Sebahattin Akoğlu, Eğridere Mahallesi Muhtarı Azmi Kılıç, Aşağı Dikencik Mahallesi Muhtarı Mustafa Battal ve Kestanepınar Mahallesi Muhtarı Mevlüt Uzal ile birlikte Çarşamba’da yeni göreve başlayan Kaymakam Doç. Dr. Şükrü Yıldırım’ı makamında ziyaret ettiler.

İlçe Kaymakamı Doç. Dr. Şükrü Yıldırım ,’’ Muhtarlar halkımızın içinde bulunan sesimiz, kulağımızdır. Kaymakamlığımızın kapısı halkımıza her zaman açıktır” dedi.

Çarşamba Muhtarlar Derneği Başkanı Veysel Oduncu ve Mahalle Muhtarları yeni göreve başlayan İlçe Kaymakamı Doç. Dr. Şükrü Yıldırım’a yeni görevinde ve çalışmalarında başarılar dilediler.

HABER:EMİN İNAN

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ