CANLI SONUÇLAR | Çarşamba'nın Haber SitesiÇarşamba'nın Haber Sitesi

20 Eylül 2020 - 13:36
SÜPER LİG
13:30
BŞB Erzurumspor BŞB Erzurumspor
- : -
Demir Grup Sivasspor Demir Grup Sivasspor
16:00
Kasımpaşa Kasımpaşa
- : -
Çaykur Rizespor Çaykur Rizespor
19:00
Gaziantep FK Gaziantep FK
- : -
Fatih Karagümrük Fatih Karagümrük
19:00
Medipol Başakşehir Medipol Başakşehir
- : -
Galatasaray Galatasaray
TFF 1. LİG
14:00
Ankara Keçiörengücü Ankara Keçiörengücü
- : -
Ankaraspor Ankaraspor
16:30
İstanbulspor İstanbulspor
- : -
Altay Altay
19:00
Giresunspor Giresunspor
- : -
Menemenspor Menemenspor
İNGİLTERE PREMİER LİGİ
14:00
Southampton Southampton
- : -
Tottenham Hotspur Tottenham Hotspur
16:00
Newcastle United Newcastle United
- : -
Brighton & Hove Albion Brighton & Hove Albion
18:30
Chelsea Chelsea
- : -
Liverpool Liverpool
21:00
Leicester City Leicester City
- : -
Burnley Burnley
İNGİLTERE ŞAMPİYONLUK LİGİ
16:00
Stoke City Stoke City
- : -
Bristol City Bristol City
İNGİLTERE 1. LİGİ
17:00
Rochdale Rochdale
- : -
Portsmouth Portsmouth
ALMANYA BUNDESLİGA LİGİ
16:30
RB Leipzig RB Leipzig
- : -
Mainz 05 Mainz 05
19:00
Vfl Wolfsburg Vfl Wolfsburg
- : -
Bayer Leverkusen Bayer Leverkusen
İTALYA SERİE A LİGİ
13:30
Parma Parma
- : -
Napoli Napoli
16:00
Genoa Genoa
- : -
Crotone Crotone
19:00
Sassuolo Sassuolo
- : -
Cagliari Cagliari
21:45
Juventus Juventus
- : -
Sampdoria Sampdoria
İSPANYA LA LİGA
17:00
Huesca Huesca
- : -
Cadiz Cadiz
19:30
Real Betis Real Betis
- : -
Real Valladolid Real Valladolid
19:30
Granada Granada
- : -
Deportivo Alaves Deportivo Alaves
22:00
Real Sociedad Real Sociedad
- : -
Real Madrid Real Madrid
AFC ŞAMPİYONLAR LİGİ
21:00
Esteghlal Esteghlal
- : -
Al Shorta Al Shorta
21:00
Al-Ahli Dubai Al-Ahli Dubai
- : -
Pakhtakor Pakhtakor
ALMANYA 3. LİGİ
14:00
Ingolstadt 04 Ingolstadt 04
- : -
Uerdingen Uerdingen
15:00
Magdeburg Magdeburg
- : -
Hallescher FC Hallescher FC
ALMANYA BUNDESLİGA 2. LİGİ
14:30
FC Heidenheim FC Heidenheim
- : -
Eintracht Braunschweig Eintracht Braunschweig
14:30
Holstein Kiel Holstein Kiel
- : -
Paderborn 07 Paderborn 07
14:30
Greuther Fürth Greuther Fürth
- : -
Osnabrück Osnabrück
ALMANYA REGİONALLİGA
14:30
Union Fürstenwalde Union Fürstenwalde
- : -
Optik Rathenow Optik Rathenow
14:30
Babelsberg 03 Babelsberg 03
- : -
Energie Cottbus Energie Cottbus
14:30
Hertha Berlin II Hertha Berlin II
- : -
FSV 63 Luckenwalde FSV 63 Luckenwalde
15:00
Borussia Dortmund II Borussia Dortmund II
- : -
Rot-Weiss Essen Rot-Weiss Essen
15:00
Sonnenhof Grossaspach Sonnenhof Grossaspach
- : -
TSG Balingen TSG Balingen
15:00
VfR Aalen VfR Aalen
- : -
Bayern Alzenau Bayern Alzenau
AMERİKA 1. LİGİ
MS
Fort Lauderdale Fort Lauderdale
1 - 2
Tormenta Tormenta
AMERİKA MAJOR LİGİ
MS
New York Red Bulls New York Red Bulls
0 - 1
FC Cincinnati FC Cincinnati
MS
Atlanta United FC Atlanta United FC
1 - 2
Inter Miami CF Inter Miami CF
MS
Orlando City FC Orlando City FC
4 - 1
Chicago Fire Chicago Fire
MS
Columbus Crew SC Columbus Crew SC
2 - 0
Nashville SC Nashville SC
MS
DC United DC United
2 - 2
Toronto FC Toronto FC
MS
Houston Dynamo Houston Dynamo
2 - 2
Minnesota United FC Minnesota United FC
MS
Real Salt Lake Real Salt Lake
1 - 2
Vancouver Whitecaps FC Vancouver Whitecaps FC
MS
San Jose Earthquakes San Jose Earthquakes
1 - 6
Portland Timbers Portland Timbers
MS
Los Angeles Galaxy Los Angeles Galaxy
0 - 2
Colorado Rapids Colorado Rapids
AMERİKA ŞAMPİYONLUK LİGİ
MS
Loudoun United Loudoun United
0 - 1
Pittsburgh Riverhounds Pittsburgh Riverhounds
MS
North Carolina FC North Carolina FC
0 - 1
Charlotte Independence Charlotte Independence
MS
Louisville City Louisville City
4 - 1
Memphis 901 FC Memphis 901 FC
MS
Saint Louis FC Saint Louis FC
3 - 2
Sporting Kansas City II Sporting Kansas City II
MS
San Antonio FC San Antonio FC
2 - 0
Oklahoma City Energy Oklahoma City Energy
AVUSTRALYA NPL KUZEY
MS
Adamstown Rosebuds Adamstown Rosebuds
0 - 6
Maitland FC Maitland FC
MS
Newcastle Olympic Newcastle Olympic
1 - 3
Edgeworth Eagles Edgeworth Eagles
AVUSTRALYA NPL QUEENSLAND
MS
SC Wanderers SC Wanderers
1 - 2
Moreton Bay United Jets Moreton Bay United Jets
90+75'
Capalaba FC Capalaba FC
3 - 1
Brisbane Roar II Brisbane Roar II
AVUSTRALYA NPL YENİ GÜNEY GALLER
MS
Wollongong Wolves Wollongong Wolves
1 - 0
Sydney Olympic Sydney Olympic
MS
Sydney United Sydney United
2 - 1
Marconi Stallions Marconi Stallions
AVUSTURYA 1. LİGİ
45+69'
BW Linz BW Linz
2 - 0
Austria Lustenau Austria Lustenau
AVUSTURYA BUNDESLİGA LİGİ
15:30
Hartberg Hartberg
- : -
Wolfsberger AC Wolfsberger AC
15:30
Admira WM Admira WM
- : -
St Polten St Polten
18:00
Austria Wien Austria Wien
- : -
Ried Ried
AZERBAYCAN PREMİER LİGİ
17:00
Zire İ.K Zire İ.K
- : -
Sabah Sabah
19:15
Karabağ Karabağ
- : -
Neftçi Bakü Neftçi Bakü
BELARUS 1. LİGİ
13:00
FK Slutsk FK Slutsk
- : -
BATE BATE
15:00
Isloch Isloch
- : -
Dinamo Minsk Dinamo Minsk
17:00
Slavia Mozyr Slavia Mozyr
- : -
Shakhtior Soligorsk Shakhtior Soligorsk
BELÇİKA 1. LİGİ
14:30
Zulte Waregem Zulte Waregem
- : -
Club Brugge Club Brugge
17:00
Standard Liege Standard Liege
- : -
Kortrijk Kortrijk
19:15
Racing Genk Racing Genk
- : -
KV Mechelen KV Mechelen
21:45
Antwerp Antwerp
- : -
Eupen Eupen
BELÇİKA 2. LİGİ
17:00
Lierse Kempenzonen Lierse Kempenzonen
- : -
Club Brugge II Club Brugge II
21:00
Westerlo Westerlo
- : -
Deinze Deinze
BOSNA HERSEK 1. LİGİ
19:00
Sloboda Tuzla Sloboda Tuzla
- : -
Sarajevo Sarajevo
BREZİLYA SERİE A
MS
RB Bragantino RB Bragantino
4 - 2
Ceara SC Ceara SC
MS
Fortaleza Fortaleza
1 - 0
Internacional Internacional
MS
Atletico Goianiense Atletico Goianiense
3 - 4
Atletico Mineiro Atletico Mineiro
22:00
Gremio Gremio
- : -
Palmeiras Palmeiras
22:00
Coritiba Coritiba
- : -
Vasco da Gama Vasco da Gama
BREZİLYA SERİE B
MS
Ponte Preta Ponte Preta
1 - 1
Operario PR Operario PR
MS
Cuiaba Cuiaba
3 - 0
Oeste Oeste
MS
CSA CSA
3 - 1
Cruzeiro Cruzeiro
17:00
Avai FC Avai FC
- : -
Sampaio Correa Sampaio Correa
BREZİLYA SÉRİE C
MS
Manaus Manaus
0 - 0
Santa Cruz FC Santa Cruz FC
22:00
Boa EC Boa EC
- : -
Ituano FC Ituano FC
22:00
Brusque Brusque
- : -
Tombense Tombense
22:00
Ypiranga Erechim Ypiranga Erechim
- : -
Criciuma Criciuma
ÇEKYA 1. LİGİ
16:30
Zbrojovka Brno Zbrojovka Brno
- : -
Sigma Olomouc Sigma Olomouc
16:30
Slovan Liberec Slovan Liberec
- : -
Karvina Karvina
19:00
Sparta Prag Sparta Prag
- : -
Fastav Zlin Fastav Zlin
ÇEKYA 2. LİGİ
17:30
FK Varnsdorf FK Varnsdorf
- : -
FK Blansko FK Blansko
17:30
FC MAS Taborsko FC MAS Taborsko
- : -
Usti nad Labem Usti nad Labem
ÇEKYA 3. LİGİ
45+78'
Slovacko B Slovacko B
0 - 0
Vysocina Jihlava B Vysocina Jihlava B
45+76'
Unicov Unicov
1 - 0
Znojmo Znojmo
45+65'
Zlin B Zlin B
1 - 0
Banik Ostrava B Banik Ostrava B
ÇİN 2. LİGİ
90+62'
Guizhou Hengfeng Zhicheng Guizhou Hengfeng Zhicheng
0 - 1
Shenyang Urban Shenyang Urban
90+65'
Nantong Zhiyun Nantong Zhiyun
0 - 0
Changchun Yatai Changchun Yatai
İY
Suzhou Dongwu Suzhou Dongwu
0 - 0
Nei Mongol Zhongyou Nei Mongol Zhongyou
14:35
Taizhou Yuanda FC Taizhou Yuanda FC
- : -
Chengdu Better City Chengdu Better City
14:35
Jiangxi Liansheng F.C. Jiangxi Liansheng F.C.
- : -
Meizhou Hakka Meizhou Hakka
15:00
Sichuan Jiuniu Sichuan Jiuniu
- : -
Xinjiang Tianshan Leopard Xinjiang Tianshan Leopard
DANİMARKA 1. LİGİ
14:00
Fremad Amager Fremad Amager
- : -
Hvidovre Hvidovre
16:00
Hobro Hobro
- : -
Fredericia Fredericia
DANİMARKA 2. LİGİ
14:00
Thisted Thisted
- : -
B 93 B 93
14:00
Avarta Avarta
- : -
FC Roskilde FC Roskilde
14:00
Slagelse Slagelse
- : -
Hillerød Hillerød
14:30
Holbæk Holbæk
- : -
SfB-Oure SfB-Oure
15:00
Næsby Næsby
- : -
FC Sydvest FC Sydvest
DANİMARKA SÜPER LİGİ
15:00
FC Copenhagen FC Copenhagen
- : -
Brondby Brondby
15:00
Odense Odense
- : -
FC Nordsjaelland FC Nordsjaelland
17:00
Randers Randers
- : -
AGF Aarhus AGF Aarhus
19:00
Vejle Vejle
- : -
SonderjyskE SonderjyskE
EKVADOR PRİMERA
21:00
Delfin Delfin
- : -
Mushuc Runa Mushuc Runa
21:30
Universidad Catolica(Ekv.) Universidad Catolica(Ekv.)
- : -
Tecnico Universitario Tecnico Universitario
23:45
Guayaquil City FC Guayaquil City FC
- : -
El Nacional El Nacional
ESTONYA 2. LİGİ
13:00
FC Elva FC Elva
- : -
Vandra JK Vaprus Vandra JK Vaprus
FAS PREMİER LİGİ
19:00
Raja Beni Mellal Raja Beni Mellal
- : -
Ittihad Tanger Ittihad Tanger
21:15
CR Khemis Zemamra CR Khemis Zemamra
- : -
Wydad Casablanca Wydad Casablanca
23:30
Raja Casablanca Raja Casablanca
- : -
Difaa El Jadida Difaa El Jadida
FİNLANDİYA KAKKONEN LİGİ
14:00
KaaPo KaaPo
- : -
Pallo-Iirot Pallo-Iirot
14:00
RoPS II RoPS II
- : -
JS Hercules JS Hercules
17:00
Klubi 04 Klubi 04
- : -
Atlantis Atlantis
17:00
Jippo Joensuu Jippo Joensuu
- : -
KuFu-98 KuFu-98
17:00
OLS OLS
- : -
PS Kemi PS Kemi
17:00
Reipas Reipas
- : -
Kultsu Kultsu
18:30
Viikingit Viikingit
- : -
Honka Akatemia Honka Akatemia
18:30
Grankulla IFK Grankulla IFK
- : -
Espoo Espoo
FİNLANDİYA VEİKKAUSLİİGA
13:00
Honka Honka
- : -
Helsinki Helsinki
18:30
Rovaniemi Rovaniemi
- : -
KuPS KuPS
FİNLANDİYA YKKÖNEN LİGİ
15:00
Kerho 07 Kerho 07
- : -
VPS Vaasa VPS Vaasa
17:00
MyPa Myllykoski MyPa Myllykoski
- : -
Jaro Jaro
17:00
Ekenas IF Ekenas IF
- : -
AC Kajaani AC Kajaani
18:30
Gnistan Gnistan
- : -
Musa Pori Musa Pori
18:30
Oulu Oulu
- : -
Kokkolan Palloveikot Kokkolan Palloveikot
FRANSA LİGUE 1
14:00
Nice Nice
- : -
Paris St Germain Paris St Germain
16:00
Metz Metz
- : -
Reims Reims
16:00
Montpellier Montpellier
- : -
Angers Angers
16:00
Strasbourg Strasbourg
- : -
Dijon Dijon
16:00
Stade Brest 29 Stade Brest 29
- : -
Lorient Lorient
18:00
Nantes Nantes
- : -
Saint Etienne Saint Etienne
22:00
Marsilya Marsilya
- : -
Lille Lille
GALLER PREMİER LİGİ
16:30
Bala Town Bala Town
- : -
Cefn Druids Cefn Druids
16:30
Connahs Quay Connahs Quay
- : -
Penybont Penybont
16:30
The New Saints The New Saints
- : -
Cardiff Met University Cardiff Met University
GUATEMALA ULUSAL LİGİ
MS
Coban Imperial Coban Imperial
2 - 0
Deportivo Sanarate Deportivo Sanarate
GÜNEY KORE K-LİGİ
MS
Pohang Steelers Pohang Steelers
4 - 3
Sangju Sangmu Sangju Sangmu
MS
Seongnam FC Seongnam FC
0 - 2
Gwangju Gwangju
MS
Gangwon Gangwon
1 - 2
Suwon Bluewings Suwon Bluewings
MS
Jeonbuk FC Jeonbuk FC
2 - 0
Busan I'Park Busan I'Park
MS
FC Seoul FC Seoul
0 - 0
Daegu Daegu
MS
Incheon United Incheon United
0 - 1
Ulsan Hyundai Ulsan Hyundai
HIRVATİSTAN 1. LİGİ
20:05
Varazdin Varazdin
- : -
NK Osijek NK Osijek
HOLLANDA EREDİVİSİE LİGİ
13:15
ADO Den Haag ADO Den Haag
- : -
Groningen Groningen
15:30
Feyenoord Feyenoord
- : -
Twente Twente
15:30
Willem II Willem II
- : -
Heracles Almelo Heracles Almelo
17:45
Ajax Ajax
- : -
RKC Waalwijk RKC Waalwijk
HOLLANDA KEUKEN KAMPİOEN LİGİ
21:00
NEC Nijmegen NEC Nijmegen
- : -
Almere City Almere City
HONG KONG 1. LİG
90+96'
Guangzhou R&F U19 Guangzhou R&F U19
2 - 2
Southern District Southern District
İRLANDA PREMİER LİGİ
19:00
Cork City Cork City
- : -
Dundalk Dundalk
İSKOÇYA PREMİER LİGİ
14:00
Hibernian Hibernian
- : -
Rangers FC Rangers FC
17:00
Aberdeen Aberdeen
- : -
Motherwell Motherwell
İSPANYA LA LİGA 2
13:00
Lugo Lugo
- : -
Leganes Leganes
17:00
Espanyol Espanyol
- : -
Mallorca Mallorca
19:15
Albacete Albacete
- : -
Ponferradina Ponferradina
19:15
FC Cartagena FC Cartagena
- : -
Sporting Gijon Sporting Gijon
21:30
Las Palmas Las Palmas
- : -
Fuenlabrada Fuenlabrada
İSVEÇ 1. LİGİ
15:00
Sollentuna FK Sollentuna FK
- : -
Sylvia Sylvia
İSVEÇ 2. LİGİ
14:00
KSF Prespa Birlik KSF Prespa Birlik
- : -
Eslovs Eslovs
15:00
Rappe Go IF Rappe Go IF
- : -
Karlshamn Karlshamn
17:00
Halmia Halmia
- : -
Ullared Ullared
17:00
Pitea Pitea
- : -
IFK Umea IFK Umea
İSVEÇ ALLSVENSKAN LİGİ
15:30
AIK Stockholm AIK Stockholm
- : -
Hammarby Hammarby
15:30
Östersund Östersund
- : -
Djurgarden Djurgarden
18:30
Norrkoping Norrkoping
- : -
Malmö Malmö
18:30
Göteborg Göteborg
- : -
Kalmar Kalmar
İSVEÇ SUPERETTAN LİGİ
15:30
Akropolis IF Akropolis IF
- : -
Halmstad Halmstad
İSVİÇRE SÜPER LİGİ
17:00
Basel Basel
- : -
Vaduz Vaduz
17:00
Lausanne Lausanne
- : -
Servette Servette
17:00
St. Gallen St. Gallen
- : -
Sion Sion
İZLANDA 2. LİGİ
14:00
Vestri Vestri
- : -
Leiknir F. Leiknir F.
İZLANDA PREMİER LİGİ
17:00
Akranes Akranes
- : -
Grótta Grótta
20:00
Stjarnan Stjarnan
- : -
Valur Valur
20:00
Fylkir Fylkir
- : -
FH FH
22:15
Breidablik Breidablik
- : -
KR Reykjavik KR Reykjavik
22:15
Vikingur R. Vikingur R.
- : -
HK Kopavogs HK Kopavogs
JAPONYA J-1 LİGİ
12:00
Oita Trinita Oita Trinita
- : -
Yokohama FC Yokohama FC
13:00
FC Tokyo FC Tokyo
- : -
Vegalta Sendai Vegalta Sendai
13:00
Urawa Red Diamonds Urawa Red Diamonds
- : -
Kawasaki Frontale Kawasaki Frontale
JAPONYA J-2 LİGİ
İY
Machida Zelvia Machida Zelvia
0 - 0
Omiya Ardija Omiya Ardija
13:30
Thespakusatsu Gunma Thespakusatsu Gunma
- : -
Ehime FC Ehime FC
KAZAKİSTAN PREMİER LİGİ
12:00
FC Astana FC Astana
- : -
Shakhtyor Karagandy Shakhtyor Karagandy
15:00
Kaisar Kyzylorda Kaisar Kyzylorda
- : -
Ordabasy Shymkent Ordabasy Shymkent
KOLOMBİYA PRİMERA - APERTURA
MS
Alianza Petrolera Alianza Petrolera
1 - 0
Independiente Medellin Independiente Medellin
MS
Millonarios Millonarios
1 - 3
Once Caldas Once Caldas
23:15
Deportivo Pasto Deportivo Pasto
- : -
Jaguares de Cordoba Jaguares de Cordoba
KOSTA RİKA PRİMERA - APERTURA
MS
Santos de Guapiles Santos de Guapiles
1 - 4
Municipal Perez Zeledon Municipal Perez Zeledon
LETONYA VİRSLİGA
15:00
FS Metta LU FS Metta LU
- : -
Spartaks Jurmala Spartaks Jurmala
15:00
BFC Daugavpils BFC Daugavpils
- : -
FK Liepaja FK Liepaja
15:00
Tukums 2000 Tukums 2000
- : -
Jelgava Jelgava
17:00
Rigas FS Rigas FS
- : -
Ventspils Ventspils
19:00
Riga FC Riga FC
- : -
Valmiera Valmiera
MALEZYA SÜPER LİGİ
16:00
Melaka United Melaka United
- : -
Petaling Jaya City Petaling Jaya City
16:00
PDRM PDRM
- : -
Perak Perak
16:00
Felda United Felda United
- : -
Pahang Pahang
MEKSİKA PREMİER LİG - APERTURA
MS
Atlas Atlas
0 - 1
Pachuca Pachuca
MS
Tigres Tigres
3 - 0
Queretaro Queretaro
MS
Club America Club America
1 - 0
CD Guadalajara CD Guadalajara
20:00
Toluca Toluca
- : -
Santos Laguna Santos Laguna
MISIR 1.LİGİ
18:30
El-Entag El-Harby El-Entag El-Harby
- : -
El Gouna El Gouna
21:00
Arab Contractors SC Arab Contractors SC
- : -
Al Ittehad Alexandria Al Ittehad Alexandria
MYANMAR ULUSAL LİGİ
12:00
Magwe FC Magwe FC
- : -
Yadanarbon FC Yadanarbon FC
NİKARAGUA PREMİER LİGİ - APERTURA
MS
Deportivo Ocotal Deportivo Ocotal
1 - 0
Cacique Diriangen FC Cacique Diriangen FC
MS
Juventus Managua Juventus Managua
1 - 1
CD Junior CD Junior
MS
Managua FC Managua FC
3 - 4
Real Esteli FC Real Esteli FC
NORVEÇ 2. LİGİ
15:00
Bryne Bryne
- : -
Levanger Levanger
15:30
Alta Alta
- : -
Skeid Skeid
16:00
Nardo Nardo
- : -
Asker Asker
16:30
Tromsdalen Tromsdalen
- : -
Eidsvold TF Eidsvold TF
21:00
Hodd Hodd
- : -
Valerenga 2 Valerenga 2
NORVEÇ ELİTESERİEN
19:00
Start Start
- : -
Kristiansund BK Kristiansund BK
19:00
Viking Viking
- : -
Aalesund Aalesund
19:00
Brann Brann
- : -
Bodo Glimt Bodo Glimt
19:00
Sandefjord Sandefjord
- : -
Stromsgodset Stromsgodset
19:00
Rosenborg Rosenborg
- : -
Haugesund Haugesund
21:30
Odds BK Odds BK
- : -
Stabaek Stabaek
PARAGUAY 1. LİGİ - APERTURA
MS
Olimpia Olimpia
7 - 0
Sportivo Luqueno Sportivo Luqueno
POLONYA 1. LİGİ
13:40
Korona Kielce Korona Kielce
- : -
Gornik Leczna Gornik Leczna
14:00
Radomiak Radom Radomiak Radom
- : -
Puszcza Niepolomice Puszcza Niepolomice
POLONYA 2. LİGİ
13:00
Slask Wroclaw II Slask Wroclaw II
- : -
KKS 1925 Kalisz KKS 1925 Kalisz
POLONYA EKSTRAKLASA
16:00
KGHM Zaglebie Lubin KGHM Zaglebie Lubin
- : -
Cracovia Krakow Cracovia Krakow
18:30
Lech Poznan Lech Poznan
- : -
Warta Poznan Warta Poznan
PORTEKİZ 2. LİGİ
13:15
Academica Academica
- : -
Estoril Estoril
PORTEKİZ SÜPER LİGİ
18:00
Santa Clara Santa Clara
- : -
Maritimo Maritimo
20:30
Moreirense Moreirense
- : -
Farense Farense
23:00
Tondela Tondela
- : -
Rio Ave Rio Ave
ROMANYA LİGA 1
16:30
Botosani Botosani
- : -
FC Academica Clinceni FC Academica Clinceni
18:45
UTA Arad UTA Arad
- : -
CSM Politehnica Iasi CSM Politehnica Iasi
21:30
Steaua Bükreş Steaua Bükreş
- : -
FC Arges Pitesti FC Arges Pitesti
RUSYA PREMİER LİGİ
14:00
Arsenal Tula Arsenal Tula
- : -
PFC Sochi PFC Sochi
14:00
Ufa Ufa
- : -
CSKA Moskova CSKA Moskova
16:30
Rubin Kazan Rubin Kazan
- : -
Spartak Moskova Spartak Moskova
19:00
Lokomotiv Moskova Lokomotiv Moskova
- : -
Tambov Tambov
ŞİLİ PRİMERA B LİGİ
19:30
Deportes Santa Cruz Deportes Santa Cruz
- : -
Deportes Temuco Deportes Temuco
SIRBİSTAN SÜPER LİGİ
17:00
Spartak Subotica Spartak Subotica
- : -
Proleter Novi Sad Proleter Novi Sad
17:00
Novi Pazar Novi Pazar
- : -
FK Indija FK Indija
17:00
Rad Rad
- : -
Javor Ivanjica Javor Ivanjica
20:00
Zlatibor Cajetina Zlatibor Cajetina
- : -
Partizan Belgrad Partizan Belgrad
SLOVAKYA 2. LİGİ
45+68'
Mfk Petrzalka Mfk Petrzalka
0 - 1
FK Kosice FK Kosice
SLOVAKYA SÜPER LİGİ
19:00
Zilina Zilina
- : -
Slovan Bratislava Slovan Bratislava
20:00
Senica Senica
- : -
Dunajska Streda Dunajska Streda
SLOVENYA 1. LİGİ
17:00
Domzale Domzale
- : -
Tabor Sezana Tabor Sezana
19:00
Aluminij Aluminij
- : -
Olimpija Ljubljana Olimpija Ljubljana
21:30
Mura Mura
- : -
Gorica Gorica
TFF 2. LİG
15:30
GMG Kastamonuspor GMG Kastamonuspor
- : -
Karacabey Belediyespor Karacabey Belediyespor
15:30
1922 Konyaspor 1922 Konyaspor
- : -
Sakaryaspor Sakaryaspor
15:30
Etimesgut Belediyespor Etimesgut Belediyespor
- : -
Bodrum Bld. Bodrumspor Bodrum Bld. Bodrumspor
16:00
Kırklarelispor Kırklarelispor
- : -
Sivas Belediyespor Sivas Belediyespor
16:00
Sancaktepe FK Sancaktepe FK
- : -
Hekimoğlu Trabzon Hekimoğlu Trabzon
16:00
İnegölspor İnegölspor
- : -
Zonguldak Kömürspor Zonguldak Kömürspor
19:00
Kocaelispor Kocaelispor
- : -
Sarıyer Sarıyer
19:00
Amed Sportif Faaliyetler Amed Sportif Faaliyetler
- : -
Anagold 24Erzincanspor Anagold 24Erzincanspor
UKRAYNA PREMİER LİGİ
14:00
Olimpik Donetsk Olimpik Donetsk
- : -
Minai Minai
17:00
Zorya Luhansk Zorya Luhansk
- : -
Shakhtar Donetsk Shakhtar Donetsk
19:30
FC Rukh Vynnyky FC Rukh Vynnyky
- : -
Kolos Kovalivka Kolos Kovalivka
ÜRDÜN 1. LİGİ
19:30
Aqaba Aqaba
- : -
Al-Faisaly Al-Faisaly
URUGUAY PRİMERA - APERTURA
MS
Defensor Sporting Defensor Sporting
4 - 2
Deportivo Maldonado Deportivo Maldonado
21:15
Club Atletico Progreso Club Atletico Progreso
- : -
Montevideo Wanderers Montevideo Wanderers
23:30
Cerro Cerro
- : -
Rentistas Rentistas
VİETNAM KUPASI
14:00
Viettel FC Viettel FC
- : -
T&T Ha Noi T&T Ha Noi
YUNANİSTAN SÜPER LİGİ 1
18:15
Lamia Lamia
- : -
Ofi Crete Ofi Crete
20:30
Volos N.F.C. Volos N.F.C.
- : -
Aris Aris
# TAKIMLAR O AV P
1 Alanyaspor 2 4 6
2 Göztepe 2 4 4
3 Beşiktaş 2 2 4
4 Antalyaspor 2 2 4
5 Fatih Karagümrük 1 3 3
6 Galatasaray 1 2 3
7 Hatayspor 1 2 3
8 BB Erzurumspor 1 1 3
9 Fenerbahçe 1 1 3
10 Kayserispor 2 -1 3
11 Konyaspor 1 0 1
12 Trabzonspor 2 -2 1
13 Gençlerbirliği 2 -2 1
14 Yeni Malatyaspor 2 -3 1
15 Denizlispor 2 -4 1
16 Çaykur Rizespor 1 -1 0
17 MKE Ankaragücü 1 -1 0
18 Kasımpaşa 1 -1 0
19 Gaziantep FK 1 -2 0
20 Başakşehir FK 1 -2 0
21 Sivasspor 1 -2 0
# TAKIMLAR O AV P
1 Adanaspor 2 1 4
2 Tuzlaspor 2 1 4
3 Adana Demirspor 1 2 3
4 Balıkesirspor 2 1 3
5 Ümraniyespor 1 1 3
6 Ankara Keçiörengücü 1 1 3
7 Ankaraspor 1 1 3
8 Bursaspor 2 0 3
9 Altınordu 2 0 3
10 Bandırmaspor 2 0 3
11 Altay 1 0 1
12 Samsunspor 1 0 1
13 Akhisarspor 2 -1 1
14 Eskişehirspor 2 -1 1
15 Boluspor 1 -1 0
16 İstanbulspor 1 -1 0
17 Giresunspor 1 -2 0
18 Menemenspor 1 -2 0
# TAKIMLAR O AV P
1 Afjet Afyonspor 0 0 0
2 Samsunspor 28 53 73
3 Amed Sportif 0 0 0
4 Ankara Demirspor 0 0 0
5 Çorum FK 0 0 0
6 Ergene Velimeşe 0 0 0
7 Gümüşhanespor 0 0 0
8 Hacettepe Spor 0 0 0
9 Tarsus İdman Yurdu 28 6 43
10 Hekimoğlu Trabzon 0 0 0
11 Pendikspor 28 1 40
12 İnegölspor 0 0 0
13 Kahramanmaraşspor 0 0 0
14 Kocaelispor 0 0 0
15 Manisa FK 0 0 0
16 1922 Konyaspor 28 -7 33
17 Niğde Anadolu FK 0 0 0
18 Kırklarelispor 28 -16 33
19 Sancaktepe FK 0 0 0
20 Başkent Akademi FK 28 -4 31
21 Sarıyer 0 0 0
22 Şanlıurfaspor 0 0 0
23 Uşak Spor 0 0 0
24 Zonguldak Kömürspor 0 0 0
25 24Erzincanspor 0 0 0
# TAKIMLAR O AV P
1 Bandırmaspor 28 32 60
2 Başkent Akademi FK 0 0 0
3 Ankara Demirspor 28 25 57
4 Bayburt Özel İdare Spor 0 0 0
5 Bodrumspor 0 0 0
6 Elazığspor 0 0 0
7 Tuzlaspor 28 20 53
8 Etimesgut Belediyespor 0 0 0
9 Eyüpspor 0 0 0
10 Karacabey Belediyespor 0 0 0
11 Kardemir Karabükspor 0 0 0
12 Uşak Spor 28 9 44
13 Kahramanmaraşspor 28 -2 41
14 Kastamonuspor 0 0 0
15 Ergene Velimeşe 28 9 37
16 Kırklarelispor 0 0 0
17 Kırşehir Belediyespor 0 0 0
18 Pazarspor 0 0 0
19 Pendikspor 0 0 0
20 Sakaryaspor 0 0 0
21 Serik Belediyespor 0 0 0
22 Niğde Anadolu FK 28 -24 17
23 Sivas Belediyespor 0 0 0
24 Tarsus İdman Yurdu 0 0 0
25 Turgutluspor 0 0 0
26 Van Spor 0 0 0
27 1922 Konyaspor 0 0 0
# TAKIMLAR O AV P
1 Villarreal 2 1 4
2 Celta Vigo 2 1 4
3 Granada 1 2 3
4 Valencia 2 1 3
5 Osasuna 2 1 3
6 Getafe 1 1 3
7 Real Betis 1 1 3
8 Huesca 1 0 1
9 Real Sociedad 1 0 1
10 Valladolid 1 0 1
11 Eibar 2 -1 1
12 Atletico Madrid 0 0 0
13 Barcelona 0 0 0
14 Elche 0 0 0
15 Real Madrid 0 0 0
16 Sevilla 0 0 0
17 Deportivo Alaves 1 -1 0
18 Levante 1 -2 0
19 Athletic Bilbao 1 -2 0
20 Cadiz 1 -2 0
# TAKIMLAR O AV P
1 Bayern München 1 8 3
2 Hertha Berlin 1 3 3
3 Borussia Dortmund 1 3 3
4 Augsburg 1 2 3
5 Freiburg 1 1 3
6 Hoffenheim 1 1 3
7 Arminia Bielefeld 1 0 1
8 Eintracht Frankfurt 1 0 1
9 Bayer Leverkusen 0 0 0
10 Mainz 05 0 0 0
11 RB Leipzig 0 0 0
12 Wolfsburg 0 0 0
13 Köln 1 -1 0
14 Stuttgart 1 -1 0
15 Union Berlin 1 -2 0
16 Werder Bremen 1 -3 0
17 Mönchengladbach 1 -3 0
18 Schalke 04 1 -8 0
# TAKIMLAR O AV P
1 Everton 2 4 6
2 Arsenal 2 4 6
3 Crystal Palace 2 3 6
4 Leicester City 1 3 3
5 Chelsea 1 2 3
6 Newcastle United 1 2 3
7 Wolverhampton 1 2 3
8 Liverpool 1 1 3
9 Leeds United 2 0 3
10 Aston Villa 0 0 0
11 Burnley 0 0 0
12 Manchester City 0 0 0
13 Southampton 1 -1 0
14 Tottenham 1 -1 0
15 Brighton & Hove Albion 1 -2 0
16 Manchester United 1 -2 0
17 Sheffield United 1 -2 0
18 West Ham United 2 -3 0
19 Fulham 2 -4 0
20 West Bromwich 2 -6 0
# TAKIMLAR O AV P
1 Fiorentina 1 1 3
2 Roma 1 0 1
3 Hellas Verona 1 0 1
4 Atalanta 0 0 0
5 Benevento 0 0 0
6 Bologna 0 0 0
7 Cagliari 0 0 0
8 Crotone 0 0 0
9 Genoa 0 0 0
10 Inter 0 0 0
11 Juventus 0 0 0
12 Lazio 0 0 0
13 Milan 0 0 0
14 Napoli 0 0 0
15 Parma 0 0 0
16 Sampdoria 0 0 0
17 Sassuolo 0 0 0
18 Spezia 0 0 0
19 Udinese 0 0 0
20 Torino 1 -1 0
Gaziantep mutlu son Kütahya mutlu son Elazığ mutlu son Trabzon mutlu son Malatya mutlu son Sivas mutlu son Ordu mutlu son Sakarya mutlu son Aydın mutlu son Kocaeli mutlu son Tekirdağ mutlu son Adana mutlu son Çanakkale mutlu son Kayseri mutlu son Denizli mutlu son Gaziantep mutlu son