Çarşamba Güncel

mp3 indir mp3 indir mp3 indir mp3 indir mp3 indir mp3 indir mp3 indir mp3 indir mp3 indir mp3 indir mp3 indir mp3 indir mp3 indir mp3 indir mp3 indir mp3 indir mp3 indir mp3 indir mp3 indir mp3 indir

KARADENİZ SAĞLIK ÇALIŞANLARINI ZİYARET ETTİ

KARADENİZ SAĞLIK ÇALIŞANLARINI ZİYARET ETTİ
09 Nisan 2020 - 22:26

KARADENİZ KORUYUCU KIYAFETLERİ GİYDİ, MASKESİNİ ELDİVENİNİ TAKTI SAĞLIK ÇALIŞANLARINI HASTANEDE ZİYARET ETTİ

Cumhuriyet Halk Partisi Sinop Milletvekili, Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlık Divan Üyesi Barış Karadeniz Koronavirüs ile mücadele veren sağlık çalışanlarını ziyaret etti.

CHP Sinop Milletvekili Barış Karadeniz Sinop Atatürk Devlet Hastanesi’nde sağlık çalışanlarını görev başında ziyaret etti.
Karadeniz;koruyucu kıyafetleri giydi, eldivenlerini maskesini taktı hastanede sağlık çalışanlarına moral oldu. Vekil Karadeniz Koronavirüs salgınının Sinop’taki bilançosu ve çalışmalar hakkında yetkililerden bilgi aldı. Gerçekleşen ziyaret sonrasında açıklamalarda bulunan CHP Milletvekili Barış Karadeniz;” Dünya Sağlık Örgütü’nce Pandemi ilan edilen bir virüsle mücadele ediyoruz. Bu mücadelede en önde yer alan, bizim için elini taşın altına koyan sağlık çalışanlarımıza minnettarız. Saatlerce bazen günlerce evlerinden ayrı, tehlikeyle iç içe bizler için emek veriyorlar haklarını ödeyemeyiz. Biz de bu bağlamda bir nebze onlara moral olmak, her daim yanlarında olduğumuzu göstermek üzere hastanemizde onları ziyaret ettik. İlgileri için her bir personelimize ayrı ayrı teşekkür ediyorum” dedi.

Karadeniz salgınla mücadelenin topyekün bir mücadele olduğunu belirterek;” Bu salgınla sadece hastanede sağlık çalışanlarımızla değil millet olarak mücadele vermeliyiz. Sağlık çalışanlarımızın ilk günden bu yana ” Biz sizler için buradayız sizler de bizler için evlerinizde kalın” çağrısına uyalım, mücbir haller dışında evlerimizde kalalım. Maske ve eldiven kullanarak kalabalık ortamlara girmekten kaçınalım, sosyal mesafemizi koruyalım. Panik yapmadan, tebdirleri mümkün mertebe elden bırakmayalm ifadelerini kullandı.

Karadeniz konuşmasının devamında Sinop İl Hıfzıssıha Kurulu Toplantısı kararıyla ilçeler arası giriş çıkışların kapatılmasını değerlendirdi. Vekil Karadeniz; ” Koronavirüs vakaları ilçelerimizde görülüyor. Virüsün yayılmaması ve bir an önce kontrol altına alınması açısından alınan bu kararı oldukça yerinde buluyoruz. Vatandaşlarımızın da bu karara uyacağından şüphemiz yok, zorunlu haller dışında sokağa çıkılmaması evlerde kalınması hem kendi sağlıkları hem de çevreleri için en iyisi olacaktır. Bu virüse karşı birlikte mücadele verecek, birlikte başaracağız sözleri ile cümlelerini sonlandırdı.

 

Gaziantep mutlu son Kütahya mutlu son Elazığ mutlu son Trabzon mutlu son Malatya mutlu son Sivas mutlu son Ordu mutlu son Sakarya mutlu son Aydın mutlu son Kocaeli mutlu son Tekirdağ mutlu son Adana mutlu son Çanakkale mutlu son Kayseri mutlu son Denizli mutlu son Gaziantep mutlu son