Çarşamba Güncel

mp3 indir mp3 indir mp3 indir mp3 indir mp3 indir mp3 indir mp3 indir mp3 indir mp3 indir mp3 indir mp3 indir mp3 indir mp3 indir mp3 indir mp3 indir mp3 indir mp3 indir mp3 indir mp3 indir mp3 indir

MUHTAR SAGLIKCILARA KURBAN KESTİ

MUHTAR SAGLIKCILARA KURBAN KESTİ
09 Nisan 2020 - 16:15

Samsun’un Havza İlçesinde Muhtar Sağlık çalışanları için kurban kesti.

Havza’ya Bağlı Çakıralan Mahallesi Muhtarı ve Havza Muhtarlar Derneği başkanı Ahmet Çavdar, kovit 19 salgını nedeniyle çalışan sağlık çalışanları için kurban keserek, etini Havza Devlet Hastanesine bağışladı.

Ahmet Çavdar; “Gecesi ve gündüzünü bir birine katarak çalışan, en büyük risk gurubu altında olan sağlık çalışanlarımıza teşekkür etmek aynı zamanda Ülkemizde ve dünyada yaşanan bu hastalıktan bir an önce kurtulmak amacıyla kurban kestik. Allah niyetimizi kabul eder İnşallah, kesilen kurbanımızı da Havza Devlet hastanesine bağışlayarak, sağlık çalışanlarımızın yanında olduğumuzu göstermek istedik “dedi.

Havza Devlet Hastanesi İdari ve Mali İşler Müdürü Nizamettin Gündüz; “Sayın muhtarımız Ahmet Çavdar’a bu iyi niyeti ve düşünceli hareketi için teşekkür ederiz. Allah Niyetini kabul etsin” dedi.

CARSAMBAGUNCEL.COM

Gaziantep mutlu son Kütahya mutlu son Elazığ mutlu son Trabzon mutlu son Malatya mutlu son Sivas mutlu son Ordu mutlu son Sakarya mutlu son Aydın mutlu son Kocaeli mutlu son Tekirdağ mutlu son Adana mutlu son Çanakkale mutlu son Kayseri mutlu son Denizli mutlu son Gaziantep mutlu son