Çarşamba Güncel

mp3 indir mp3 indir mp3 indir mp3 indir mp3 indir mp3 indir mp3 indir mp3 indir mp3 indir mp3 indir mp3 indir mp3 indir mp3 indir mp3 indir mp3 indir mp3 indir mp3 indir mp3 indir mp3 indir mp3 indir

SALIPAZARI’NDA VİDEO KONFERANSLI TOPLANTI

SALIPAZARI’NDA VİDEO KONFERANSLI TOPLANTI
08 Nisan 2020 - 19:28

Salıpazarı Ak Parti İlçe Teşkilatında bir ilk yaşandı. Haftalık Yönetim Kurulu toplantısı video konferans yoluyla yapıldı.

Ak Parti Salıpazarı İlçe Başkanı İsmail Yaman’ın başkanlığında olağan yönetim kurulu toplantısına İlçe koordinatörleri Kürşat Dündoğdu ve Sedat Zehir’de katıldı.

Video konferans yöntemi ile yönetim kurulu üyeleriyle bir araya gelen Ak Parti Salıpazarı İlçe Başkanı İsmail Yaman “Tüm dünyayı saran coronavirüs ile milletçe yoğun bir mücadele sürdürüyoruz. Temenni ve duamız bir an önce tüm insanlığı kuşatan bu musibetin daha fazla hasara yol açmadan son bulmasıdır.

Virüse yakalanan vatandaşlarımıza acil şifalar diliyor ve bu virüsten etkilenerek hayatını kaybeden vatandaşlarımıza da Allah’tan rahmet yakınlarına baş sağlığı diliyoruz.” dedi.

Gaziantep mutlu son Kütahya mutlu son Elazığ mutlu son Trabzon mutlu son Malatya mutlu son Sivas mutlu son Ordu mutlu son Sakarya mutlu son Aydın mutlu son Kocaeli mutlu son Tekirdağ mutlu son Adana mutlu son Çanakkale mutlu son Kayseri mutlu son Denizli mutlu son Gaziantep mutlu son