Çarşamba Güncel

KEMAL TOSUN ‘’BİZ BÜYÜK BİR AİLEYİZ’’.

KEMAL TOSUN ‘’BİZ BÜYÜK BİR AİLEYİZ’’.

 

7 Ekim 2018 tarihinde yapılan Büyük Birlik Partisi (BBP)Ankara 11.olagan il kongresine Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici’nin katıldığı ve  iki adayın yarıştığı seçimde mevcut başkan Mahir Alay delegelerin 103 oyunu alarak tekrar başkan seçildi.

Seçim ile ilgili değerlendirme yapan Büyük Birlik Partisi (BBP)Ankara İl Başkan Yardımcısı Kemal Tosun şu ifadelere yer verdi. 7 Ekim 2018 tarihinde yapılan Büyük Birlik Partisi (BBP)Ankara 11.olagan il kongresini yüzümüzün akı ile tamamladık dedi.

Başkan Yardımcısı Kemal Tosun; Birbirinden kıymetli iki başkan adayımızın katıldığı il kongremizi mevcut başkan Mahir Alay ve yönetimi delegelerden 103 oy alarak yeniden BBP Ankara İl Başkanı seçilerek göreve seçilmiş bulunmaktadır. Biz büyük bir aileyiz; biz Büyük Birliğiz, bunun için de partimizin kapısı fitne fesat sokulmadığı nifak tohumları ekilmediği sürece herkese açıktır.  Ebedi liderimiz şehidimiz cennet mekan Muhsin Yazıcıoğlu’nun ilkelerinde ve Genel Başkanımız Sayın Mustafa Destici’nin liderliğinde Allah’ın izni ile yolumuza devam ediyoruz etmeye de devam edeceğiz. Ayrıca Şahsımın da 4 dönemdir içerisinde bulunduğu yönetim kurulumuz başta Sayın il Başkanım olmak üzere Ankara’da BBP’ sini en iyi şekilde temsil etmeye devam edeceğimizden kimsenin endişesi olmasın. Bu vesile ile Ankara il başkanımızı ve yönetim kurulumuzu tebrik eder çalışmalarında başarılar dilerim. Kongremiz ülkemize ve camiamıza hayırlı olsun dedi.

Büyük Birlik Partisi (BBP)Ankara 11.olagan il kongresine Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici, partililer ve çok sayıda delege katıldı.

HABER: EMİN İNAN

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ