Çarşamba Güncel

SEHER ESRA & MESUT RESUL’ÜN MUTLU GÜNÜ

SEHER ESRA & MESUT RESUL’ÜN MUTLU GÜNÜ

 

Büyük Birlik Partisi Ankara İl Başkan Yardımcısı Kemal ve Ayşe Tosun çiftinin biricik kızı Seher Esra ile Havva ve Mustafa Fırat çiftinin oğlu Mesut Resul gerçekleştirilen düğün töreninde mutluluğa bir ömür boyu evet dediler.

Ankara Wedding Düğün salonunda gerçekleştirilen düğün merasiminde Tosun ve Fırat aileleri tebrikleri kabul ettiler. Seher Esra ve Mesut Resul çifti düğün salonunda açılış dansını yaptıktan sonra misafirlerini bir bir karşılayarak yakından ilgilendiler. Genç çiftin aile ve yakınları genç çifte bir ömür boyu mutluluklar dilediler. Düğün merasimin ardından genç çift Seher Esra ve Mesut Resul çifti gece boyunca gönüllerince misafirler ve dostları ile birlikte doyasıya eğlendiler. Davetliler ayrıca Seher Esra  & Mesut Resul çiftini tebrik ederek bir ömür boyu mutluluk dileklerinde bulundular.

Düğün törenine Büyük Birlik Partisi Ankara İl Başkanı Mahir Alay ve yönetim kurulu üyeleri, genç çiftin aile yakınları katıldı.

Düğün sahibi ve gelinin babası Büyük Birlik Partisi Ankara İl Başkan Yardımcısı Kemal Tosun, Bu mutlu günümüzde bizleri yalnız bırakmayarak uzaktan ve yakından düğün merasimimize teşrif eden tüm dostlarıma canı gönülden teşekkür ederim. Dedi

HABER:EMİN İNAN

 

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ